קטגוריות
פרס עינת 2022 פתיחת התחרות

פרס עינת 2022 יוצא לדרך!

האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה ומשפחתה של עינת פלג ז"ל מכריזות בזאת על "פרס עינת" – תחרות סיפורים קצרים בז'אנר הספרות הספקולטיבית, במטרה לעודד יצירה ישראלית מקורית.

התחרות נערכת מדי שנה לקראת פסטיבל אייקון, הפסטיבל השנתי למדע בדיוני, פנטזיה ומשחקי תפקידים, שיתקיים השנה בחול המועד סוכות, 11- 13 באוקטובר 2022, במתחם אשכול הפיס ועירוני א' בתל אביב – יפו. אנו מזמינים אתכם ואתכן לכתוב סיפור ספקולטיבי קצר בנושאו של פסטיבל אייקון 2022 – "התעוררות".

הזוכים יוכרזו בסוף פסטיבל אייקון ושלושת הסיפורים המצטיינים יזכו בפרסים כספיים: 1,500 שקל למקום הראשון, 1,000 שקל למקום השני, ו-500 שקל למקום השלישי.

התחרות תתקיים בשני מסלולים: המסלול הצעיר הפתוח לנערים ונערות עד גיל 18 בלבד, והמסלול הכללי הפתוח לכל גיל, מילדות ועד זקנה. במסלול הנוער יוענק פרס כספי על סך 500 שח למחבר או המחברת של הסיפור המצטיין.

על הסיפורים להיות באחד מהז'אנרים הספקולטיביים (מדע בדיוני, פנטזיה, היסטוריה חלופית, ריאליזם מאגי, אימה על-טבעית ודומיהם) כשאורכם בין 5,000-1,500 ל-5,000 מילים. לא יתקבלו סיפורים שפורסמו בעבר בכל מדיום שהוא או שהוגשו לתחרות בעבר.

את כללי התחרות המלאים וכן פרטים נוספים תמצאו בתקנון הפרס. משלוח הסיפורים לתחרות פירושו הסכמה לכללי התקנון. למען הסר ספק, תקנון הפרס הרגיל חל גם על המשתתפים במסלול הצעירים, בשינויים המתחייבים.

את הסיפורים יש להגיש להנהלת התחרות בטופס זה.
אם אין ברשותך משתמש גוגל, ניתן לשלוח את הסיפור בדוא"ל עם הפרטים הבאים: שם מלא, טלפון, כתובת מגורים והמסלול אליו מוגש הסיפור.
את כללי התחרות המלאים וכן פרטים נוספים תמצאו בתקנון הפרס. משלוח הסיפורים לתחרות פירושו הסכמה לכללי התקנון. למען הסר ספק, תקנון הפרס הרגיל חל גם על המשתתפים במסלול הצעירים, בשינויים המתחייבים.

המועד האחרון להגשת הסיפורים: 13 באוגוסט 2022.

לשאלות ניתן לפנות להנהלת התחרות בדוא"ל: pras.einat@sf-f.org.il.

כתיבה נעימה ובהצלחה!

7 תגובות על “פרס עינת 2022 יוצא לדרך!”

היי אושר

התחרות היא לכל הגילאים.

כותבות וכותבים מתחת לגיל 18 יכולים להגיש את הסיפור שלהם או למסלול הרגיל הפתוח לכל הגילאים, או למסלול מיוחד הפתוח רק לכותבות וכותבים עד גיל 18.

בהצלחה!

האם צריכים להיות נוכחים בפסטיבל כדי לזכות בתחרות ולקבל את הפרס?

היי נעם

אין חובה להיות נוכחים בפסטיבל כדי לזכות בתחרות ולקבל את הפרס.

במידה ותזכה ניצור איתך קשר לשליחת הפרס.

בהצלחה!

הי
יש מצב לארכה של יום אחד נוסף?
לא מצליחה לסיים, והרוגה אז המוח לא עובד…

סגור לתגובות.