קטגוריות
פתיחת התחרות

פרס עינת 2014: התחרות נפתחת!

האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה ומשפחתה של עינת פלג ז"ל מכריזות בזאת על פרס עינת 2014- תחרות סיפורים קצרים של ספרות ספקולטיבית המוקדשת לקידום יצירה ישראלית מקורית. התחרות נערכת מדי שנה לקראת פסטיבל אייקון, הפסטיבל השנתי למדע בדיוני ופנטסיה, שיתקיים השנה בחול המועד סוכות, 14-12 באוקטובר 2014, בסינמטק תל אביב ובאשכול פיס הסמוך לו.

אנו מזמינים אתכם לכתוב סיפור קצר בז'אנרים מדע בדיוני, פנטזיה, היסטוריה חלופית, ריאליזם מאגי, אימה על-טבעית ודומיהם בנושא הפסטיבל: "סודות". שלושת הזוכים יוכרזו במהלך פסטיבל אייקון 2014, הפסטיבל השנתי למדע בדיוני ולפנטזיה. המקום הראשון יזכה ב-1,500 שקל, המקום השני ב-1,000 שקל והמקום השלישי ב-500 שקל.

במקביל למסלול הרגיל יתקיים גם מסלול מיוחד לבני נוער. נערים ונערות עד גיל 18 המבקשים להגיש סיפור לתחרות יוכלו לבחור אם להשתתף במסלול התחרות הרגיל או להעדיף את המסלול המיוחד לצעירים. סיפורים שיישלחו לתחרות הצעירים ייבחנו מול סיפוריהם של בני נוער אחרים והשופטים יונחו להתחשב בבחינת הסיפור ובשיפוטו בגילם של המשתתפים. לזוכה במסלול הצעירים יוענק פרס כספי.

פרטים נוספים וכללי התחרות מופיעים בתקנון הפרס – אנא קראו אותו בעיון. משלוח הסיפורים לתחרות מהווה הסכמה לכללי התקנון. למען הסר ספק, תקנון הפרס הרגיל חל גם על המשתתפים במסלול הצעירים, בשינויים המתחייבים.המועד האחרון להגשת הסיפורים: 12 בספטמבר 2014.

על הסיפורים להיות באורך של 5,000-1,500 מילה ולעסוק בנושא "סודות". לא יתקבלו סיפורים שהוגשו לתחרות בעבר או פורסמו לפני כן בכל מדיום שהוא. את הסיפורים יש להגיש להנהלת התחרות, בדוא"ל בלבד: pras.einat@gmail.com. במכתב יש לציין דרכי התקשרות (דוא"ל וטלפון) ולציין לאיזה מסלול מיועד הסיפור. אם הסיפור מיועד למסלול לצעירים, כתבו גם את תאריך הלידה של השולח.

לפרטים נוספים,  לחצו לייק בפייסבוק, או כתבו להנהלת התחרות.

אז הרימו שרוולים והתחילו לכתוב. בהצלחה!

 

 

16 תגובות על “פרס עינת 2014: התחרות נפתחת!”

והשופטים הם?
חלק מתקנון פרס עינת הוא שהשופטים אמורים להתפרסם אפילו לפני קול קורא לפרסום הסיפורים.

היי זאב

אתה צודק, אבל השנה חל עיכוב בגיוס השופטים. אנחנו מתנצלים על כך. שמות השופטים פורסמו היום: ורד טוכטרמן רוני גלבפיש ואילן אשכולי. עוד על השופטים תוכל למצוא בפוסט הבא: http://einat.sf-f.org.il/?p=484

בהצלחה!

הדס

שלום,
יש לי בקשה להבהרה קטנה.
אם אני שולח סיפור האם אהיה רשאי לפרסם אותו במהלך השנה שאחרי כן בערוצים אחרים שאינם קשורים לביטאון?

תודה מראש,
גדי

היי גדי

במהלך השנה שאחרי התחרות תוכל לפרסם את הסיפור בכל במה, ובלבד שבמה זאת לא תסתור את תקנון הפרס-כלומר לא תדרוש להסיר את הסיפור מאתר פרס עינת.

אם לא יפורסם הסיפור בביטאון תוך שנה מסיום התחרות (כלומר עד ה15.10.2015) תוכל לפרסמו בכל במה עם כל הגבלה שהיא, כלומר גם אם הפרסום ידרוש להסיר את הסיפור מאתר התחרות.

מקווה שזה ברור, אם לא מוזמן לכתוב כאן או לכתובת הדואל pras.einat@gmail.com

בהצלחה

הדס

היי טימור

התאריך האחרון להגשה נדחה וניתן להגיש סיפורים עד ה12.9.14

בהצלחה!

הדס

היי עידו

אתר התחרות עבר בשנה זאת ולכן אין סיפורים באתר מוקדמים יותר, הם נמצאים באתר הישן של התחרות.
אנחנו מקווים להעביר את כל הסיפורים לאתר בקרוב.

הדס

אכן. יש עם זה קצת בעיות טכניות אז אנחנו מחכים עד אחרי אייקון כדי לנסות לפתור אותן

היי נתן

לא ניתן להגיש סיפורים אחרי התאריך האחרון להגשה. בהצלחה שנה הבאה

הדס

סגור לתגובות.