קטגוריות
פתיחת התחרות

כל סיפורי התחרות-עכשיו באתר!

לכבוד השנה החדשה, אתם מוזמנים לקרוא את כל הסיפורים שמשתתפים השנה בתחרות פרס עינת.

ההכרזה על הזוכים בתחרות תהיה במסגרת אירוע הסיום של פסטיבל אייקון, שיתקיים ביום חמישי, בתאריך 20.10.16 בשעה 18:00 בסנימטק תל אביב.

לקריאת כל הסיפורים המשתתפים במסלול הרגיל:

מסלול רגיל 2016

לקריאת כל הסיפורים המשתתפים במסלול הצעיר:

מסלול צעיר 2016

שתהיה לכולנו שנה טובה ומלאה בסיפורים טובים!

4 תגובות על “כל סיפורי התחרות-עכשיו באתר!”

שלום
אני רוצה להגיב על סיפור 13….אז וואו! הסיפור הזה מצמרר בעוצמה שלו. לא קראתי או ראיתי משהו כזה קודם. לפני כמה שנים הייתי בסדנת תנועה ללא מוזיקה. נשמע מוזר נכון? איך אפשר לנוע בלי מוזיקה. המנחה ישבה שם על הריצפה ורק צפתה בנו, הנעות. היה קשה להוציא תנועה בלי קשר לכלום אבל לאט לאט זה קרה. מתוךהגוף יצאה תנועה אותנטית וחדשה שהלכה וגדלה. הסיפור שלך הזכיר לי את העד הצופה, חסר הממשות מחד ומאידך העדות שלו חסרת השיפוט מאפשרת לאמת לצוף ולרחף. אהבתי מאד את הסיפור. ממש הרגשתי בגוף את התחושות שהרגישו הגיבורים שנפרדו מזהותם המאוחדת והפכו לשתי ישויות לכמה רגעים ואולי בכלל… מרתק!
בנוסף הרגשתי גם המון מתח בסיפור. כאילו רציתי כבר לדעת מה הקטע של הטרמפיסט הזה, חסר השם וההבעה. זה הניע אותי להמשיך לקרוא. מדהים התפקיד הזה וכמה כוח יש בו. מדהים כמה אדם נוכח ללא נוכחות יכוללהיות משמעותי.
תודה רבה למי שכתב את הסיפור על היכולת לאפשר לי לחוש את אותה אותנטיות ייחודית. כל הכבוד ויישר כח!

להנהלת התחרות שלום וברכה.
קודם כל יישר כוח על התחרות. חשוב שתדעו שהתחרות הזאת פותחת פתח להרבה צעירים לבטא את הכישרון שלהם מחוץ למגירה ומגרסות נייר של הוצאות לאור. תודה רבה.
אני משתתף השנה בתחרות (אני בכוונה שומר על אנונמיות) והסיפר ששלחתי לכם עלה לאתר באופן… אה. באפון די לאקוני. השקעתי די הרבה ב"אפקטים" בוורד. מילים מוגדלות. מודגשות. קטנות וכולי. וזה מהווה ממש חלק מהסיפור. בצורה שהסיפור שלי נמצא אפילו הפרקים לא מסומנים בשום צורה ובמקום באמצע משום מה עברה לצד. זה ממש מוריד את הרמה של הסיפור… אני מניח שעוד מתחרים חושבים כמוני. אז אם אפשר לתקן את זה- אני אשמח. ואם לא- אני אבין.
עוד משהו: שנה שעברה עלו עשר מתחרים בכל מסלול בתור שלב אמצע של התחרות. השנה (בלי ציניות) במסלול הצעיריפ די ברור מי יעלה… אז רציתי לדעת איך התחרות תתנהל השנה. ועוד משהו קצת יותר אישי: שנה שעברה הזמנתם אותי לסדנת כתיבה בתור אחד מעשרת העולים לשלב הבאה. זו הייתה הסדנת כתיבה השנייה שהשתתפתי בה כל חיי… די בעסה למישהו שחולם להיות סופר:). אשמח לדעת אם גם השנה תהיה סדנה לעולים לשלב הבא במסלול הצעירים.
שנה טובה. יישר כוחכם וסליחה על האורך.
שנזכה לעבוד את ה' באמת.

היי

בקשר לבעיות האפקטים-אנא שלח מייל לגתובת הדואל של התחרות ונראה מה אפשר לתקן

בקשר לשאלה השנייה-במסלול הצעירים אין שני שלבים, אלא רק שלב אחד. כל הסיפורים המוגשים למסלול צעירים מועמדים לשפיטה ביחד ונבחרים מהם רק שלושת הזוכים הראשונים, ולא עשרה שעולים לשלב הבא.

השנה לא התאפשר לנו לעשות סדנת כתיבה למשתתפים בתחרות. אולי נוכל לעשות זאת שוב שנה הבאה

שנה טובה

הדס

סגור לתגובות.